Dwie porażki stellistów w II turnieju mistrzostw Polski mężczyzn w hokeju halowym

2016-01-11

W sobotę, 9 stycznia, w hali POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu rozegrany został II turniej grupy B mistrzostw Polski w hokeju halowym mężczyzn.

W  turnieju, w gronie pięciu drużyn  wzięła udział Stella Gniezno. Podopieczni trenera Rafała Grotowskiego nie zaliczą jednak tego występu do udanych.  W pierwszym swym meczu stelliści  zostali pokonani przez  Pomorzaninem Toruń 11:4 , chociaż do przerwy  było tylko 3:1. Trzy gole dla Stelli w starciu z Pomorzaninem zdobył Marcin Lewartowski, a jednego - Robert Grotowski. Bardziej wyrównany przebieg miał  mecz stellistów z Wartą Poznań. Do przerwy gnieźnianie przegrywali tylko 2:3, ale ostatecznie  ulegli zielonym  4:7. Dwa gole dla Stelli zdobył w tym meczu Marcin Lewartowski, a po jednym Damian Jarzembowski i Dawid Kowalski.