Dwunasta porażka Lechity Kłecko w poznańskiej okręgówce

2013-11-02

Najprawdopodobniej drużyna Lechity Kłecko, występująca w rozgrywkach poznańskiej klasy okręgowej grupy wschód rundę jesienną sezonu 2013/2014 zakończy na ostatnim miejscu z zerowym dorobkiem punktowym. Dwunastą porażkę podopieczni Marka Iwińskiego zapisali na swoim koncie w sobotę 2 listopada przegrywając u siebie z Wełną Rogoźno gładko bo 5:0.

W tym układzie trzeba się spodziewać iż w ostatnim meczu wyjazdowym  w rundzie jesiennej w ramach derbów powiatu gnieźnieńskiego z Vitcorią Witkowo raczej nie odnotowujemy niespodzianki iż kłeczcanie pokonają wicelidera tabeli na własnym trenie. Chociaż w piłce jest wszystko jest możliwe. Wracając jednak do sobotniej potyczki piłkarskiej w Kłecku miejscowej Lechity z drużyną Wełny Rogoźno. To o meczu można tylko napisać tyle że spotkanie od początku do końca było pod kontrolką gości, którzy strzelili gospodarzom meczu do przerwy dwie bramki w 35 oraz 46 minucie prowadząc po pierwszej połowie 2:0.  Po zmianie stron zespół z Rogoźna zdobył jeszcze trzy gole w 49, 70 i 75 minucie, którymi przypieczętował swoje zdecydowane zwycięstwo w Kłecku z miejscową Lechitą w stosunku 5:0

Ostatnie spotkanie z rundy jesiennej nowego sezonu zespół Lechity Kłecko rozegra w sobotę 9 listopada w Witkowie gdzie o godzinie 14.00 w ramach derbów powiatu gnieźnieńskiego będzie podejmowany przez zespół miejscowej Vitcovii.