Dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum w Niechanowie awansowali do Finału Rejonu Poznań Wschód w unihokeju

2015-03-28

W dniu 26 marca w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w ramach Gimnazjady 2014/2015 w kategorii dziewcząt i chłopców.

Zawody został zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy „Ziemi Gnieźnieńskiej” przy współpracy z Zespołem Szkół w Niechanowie i UKS Błyskawica w Niechanowie.

Do zawodów zakwalifikowały się reprezentacje następujących szkół:

w kategorii chłopców
- Gimnazjum Łubowo (zwycięzca rejonu Trzemeszno)
- Gimnazjum nr 3 z Gniezna (Mistrz Gniezna)
- Gimnazjum z Niechanowa (gospodarze)

w kategorii dziewcząt
- Gimnazjum Stowarzyszenie Rodzice Dzieciom (Mistrz Gniezna)

Zawody zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Wyniki rozegranych meczów  przedstawiają się następująco:

Gim. Łubowo 12:1 Gim. Stowarzyszenie Rodzice Dzieciom

W wyniku przeprowadzonej rywalizacji szkoły zakończyły zawody na poszczególnych miejscach:

I miejsce – Gimnazjum Niechanowo
II miejsce - Gimnazjum Łubowo
III miejsce – Gimnazjum nr 3 Gniezno

III miejsce - Gimnazjum Stowarzyszenie Rodzice Dzieciom

Zawody odbyły się w miłej sportowej atmosferze przy licznie zgromadzonej publiczności składającej się w większości z sympatyków unihokeja z Niechanowa. Puchary i dyplomy  wręczyła Wiceprezes UKS Błyskawica w Niechanowie pani Joanna Lewicka.

Awans do FINAŁU REJONU POZNAŃ TEREN WSCHÓD wywalczyli dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum w Niechanowie.