Dziewięć bramek Wełnianki Kiszkowo w meczu kontrolnym z juniorami Zamku Gołańcz

2020-03-02

Piłkarze Wełnianki Kiszkowo, przygotowujący się do rundy rewanżowej sezonu 2019/2020 w wielkopolskiej klasie B grupie 5, rozegrali u siebie w niedzielę 1 marca na boisku z naturalną nawierzchnią trawiastą mecz kontrolny z juniorami Zamku Gołańcz.

Podopieczni Tymoteusza Łukaszyka, okazali się bardzo nie gościnni dla młodszych swoich rywali z Gołańcza gromiąc ich aż 9:0. Co do samego meczu, który od początku do samego końca przebiegał pod dyktando Wełnianki Kiszkowo. To od pierwszego gwizdka sędziego rozpoczynającego to spotkanie kiszkowianie narzuciliśmy własne tempo gry i przejmując tym samym kontrolę w środku pola. Dobra gra Wełnianki Kiszkowo zaowocowała aż czteroma bramkami w pierwszej połowie zdobytymi kolejno przez: Bartłomieja Występskiego w 6 minucie, Mateusza Chełmikowskiego 13 minucie, Kacpra Ostajewskiego w 32 minucie oraz Łukasza Jałoszyńskiego w 38 minucie.
Druga połowa przyniosła kolejne bramki w wykonaniu Wełnianki Kiszkowo, lecz było trzeba na nie poczekać aż do 67 minuty, gdy drugie trafienie na swoim koncie zanotował Łukasz Jałoszyński. Chwilę później na listę strzelców wpisał się Filip Wajszczak. Zwycięstwo w ostatnich 15 minutach przypieczętowali Krzysztof Ćwiek oraz Andrzej Kwaśniewski, który zdobył dwie bramki . Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 9:0 Wełnianki Kiszkowo.