Eliminacje Pucharu Polski w Futsalu szczebla województwa wielkopolskiego w sobotę w Czerniejewie!

2019-11-25

Już w najbliższą sobotę 30 listopada w Czerniejewie, a właściwie w hali widowiskowo-sportowej mającej swoją lokalizacje przy ulicy Szkolnej 3 dojdzie do kolejnego ciekawego wydarzenia sportowego.

Jak pamiętamy w połowie listopada hala widowiskowo-sportowa, była arena niecodziennego meczu a mianowicie odbył się tam mecz pokazowy w koszykówce, w którym rywalizowały pomiędzy sobą drużyny Army US Powidz i MKS Września. Tym razem kibice, którzy w sobotę 30 listopada odwiedzą hale widowiskowo-sportową w Czerniejewie, będą świadkami rywalizacji piłkarskiej w odmianie seniorskiego futsalu . Tego dnia bowiem odbędzie się tam Turniej eliminacyjny na szczeblu województwa wielkopolskiego w ramach Pucharu Polski w Futsalu.

W rywalizacji piłkarskiej tego dnia będzie można zobaczyć w akcji miedzy innymi następujące drużyny: Gminy Czerniejewo (gospodarza rozgrywek), ICEA Futsal Poznań, Wągrowieckiej Fabryki Mebli,  Wooden Villa Września oraz FC Targowa Górka. Rywalizacja piłkarska pomiędzy wymienionymi drużynami rozpocznie się od godziny 14.10 a zakończenie planowane jest na godzinę 20.00. Jak informuje organizator tych rozgrywek mecz będzie trwał 1x12 z czasem zatrzymywanym.

Już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia w sobotnie popołudnie hali widowiskowo-sportowej w Czerniejewie. Wstęp na tą imprezę jest bezpłatny.

Szczegółowy terminarz meczy turnieju:
14.10 Gmina Czerniejewo - FC Targowa Górka
14.40 ICEA Futsal Poznań - Wągrowieckie Farbryki Mebli
15.10 Wooden Villa Września - FC Targowa Górka
15.40 Gmina Czerniejewo - Wągrowieckie Fabryki Mebli
16.10 ICEA Futsal Poznań - Wooden Villa Września
17.00 FC Targowa Górka - Wągrowieckie Fabryki Mebli
17.30 Gmina Czerniejewo - Wooden Villa Września
18.00 ICEA Futsal Poznań - FC Targowa Górka
18.30 Wągrowieckie Fabryki Mebli - Wooden Villa Września
19.00 Gmina Czerniejewo - ICEA Futsal Poznań


Roman Strugalski
 

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,eliminacje-pucharu-polski-w-futsalu-szczebla-wojewodztwa-wielkopolskiego-w-sobote.html