Falstart na inaugurację Szczypiorniaka Gniezno!

2015-03-29

W sobotę, 27 marca 2015 roku drużyna Szczypiorniaka Gniezno rozegrała swój pierwszy mecz towarzyski. Zespół założony 9 tygodni temu podejmował na hali Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie ekipę Amatorów Piłki Ręcznej Poznań.

Spotkanie od samego początku obfitowało w ciekawe akcje i piękne bramki czego wynikiem był wynik 9:8 do przerwy dla Gnieźnian, którzy do 15-tej minuty prowadzili nawet 5:2.

Ostatecznie mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem gości 18:19.

Dla obu grup było to pierwsze starcie z zawodnikami spoza swoich kręgów, gdyż do tej pory zarówno Szczypiorniak, jak i Amatorzy Piłki Ręcznej trenowali w swoim gronie.
Niemniej nie był to pierwszy i ostatni pojedynek tych zespołów, bowiem Poznaniacy już zaprosili naszą ekipę do swojego miasta na mecz rewanżowy. Termin nie został jeszcze ustalony.