Falstart zespołu z Owieczek w wielkopolskiej A klasie grupie 3

2020-08-17

Od falstartu rozgrywki nowego sezonu w wielkopolskiej klasie a grupie 3 nowego sezonu 2020/2021 rozpoczęli piłkarze WKS Owieczek.

W niedzielę 16 sierpnia na inaugurację nowego sezonu zespół WKS Owieczki, podejmował na własnym stadionie piłkarski i przed własną publicznością drużynę Antaresu Zalasewo. Inauguracja nowego sezonu w wykonaniu podopiecznych Artura Borowiaka nie poszła po myśli gospodarzy gdyż ulegli oni swojemu rywalowi z Zalasewa w stosunku 4:2 mimo że do przerwy to ,,Owce” prowadziły po pierwszej połowie z swoim rywalem 2:1. O porażce zespołu z Owieczek zadecydowała druga połowa podobnie było w poprzednim sezonie. Niewykorzystane sytuacje w wykonaniu ,,Owiec” w postaci poprzeczki, słupeka i niewykorzystany rzut karny to tylko kilka sytuacji, które powinny zakończyć się bramką. Zemściły się właśnie w drugiej połowie stratą dwóch bramek przy stanie 2:2. Co w następstwie skutkowało porażką zespołu WKS Owieczki. Bramki dla WKS Owieczki w niedzielnym meczu zdobywali -
Błażej Fedyszyn w 8 minucie oraz Kamil Grzybowski w 36 minucie. Z kolei dla Antaresu Zalasewo po bramce na swoim koncie zapisali – Klaudiusz Czarnecki w 3 minucie, Patryk Sowiński w 49 minucie, Łukasz Białach w 66 minucie oraz Andrii Nazarevych w 85 minucie.

Na zwycięstwo zespół WKS Owieczki musi poczekać co najmniej do niedzieli 23 sierpnia kiedy to o godzinie 17.00  zagra ponownie w Owieczkach z KS Sokół Mieścisko.

Skład WKS Owieczki: Filip Chrzanowski, Damian Tomczak (72' Dawid Cieciura), Kamil Grzybowski, Hubert Zacholski, Dawid Śmiałowski, Mateusz Grzybowski, Damian Pankowski (72' Eryk Buś), Filip Jagodziński (63' Mateuszv Staniszewski), Jakub Kierzek, Stefan Grzechowiak (82' Radosław Neumann), Błażej Fedyszyn (80' Piotr Saskowski)