Falstart Zjednoczonych Trzemeszno!

2019-03-03

Piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno od porażki rozpoczęli rundę wiosenną rozgrywek IV ligi przegrywając w meczu wyjazdowym w sobotę 2 marca w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszą Centrą w stosunku 2:0.

Pierwszą bramkę dla ostrowskiego zespołu, po której to objęli oni prowadzenie 1:0  zdobył w 41 minucie Kacper Izydroski, który golkipera z Trzemeszna – Pawła Mrozińskiego pokonał dobijając piłkę po pierwszy strzale obronionym przez niego. Po zmianie stron zaraz na początku drugiej połowy plac gry w 55 minucie musiał opuścić zawodnik gospodarzy Kacper Hoffgunst, który został ukarany przez sędziego prowadzącego to spotkanie czerwoną kartkę i ostrowski zespół od tego momentu grał w 10. Trzemesznianie jednak swojej przewagi na boisku nie potrafili wykorzystać doprowadzając choćby do remisu. W 61 padła druga bramka dla Centry, którą to miejscowi ustalili końcowy wynik meczu 2:0. Gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył  po kontrze całej drużyny Jakub Michalski. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i tym samym ostrowski zespół odnosi pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej z kolei trzemesznianie do grodu Kilińskiego wrócili bez zdobyczy punktowej.

Kolejny mecz z runy wiosennej, który to Zjednoczeni Trzemeszno zainaugurują rozgrywki na własnym boisku podopieczni Damiana Malczewskiego rozegrają 9-10 marca. Przeciwnikiem trzemesznian będzie ekipa Victorii Września.

Skład wyjściowy Zjednoczonych Trzemeszno: Paweł Mroziński, Bartosz Andrzejewski, Robert Pepliński, Michał Kachniarz (c), Krzysztof Majchrzak, Adam Niedzielski (67 Wojciech Durski), Kamil Wysocki, Kacper Lewandowski (76 Kacper Serwatka), Szymon Meller, Dawid Ciążyński, Piotr Mroziński