Fara Pelikan Żydowo remisuje w Manieczkach

2014-09-16

Trzecie spotkanie w nowym sezonie w poznańskiej klasie B grupie 1 rozegrali piłkarze Fary Pelikan Żydowo

.W niedzielę 14 września podopieczni Bogdana Kozłowskiego, udali się do Manieczek gdzie o punkty toczyli walkę z miejscową drużyną KSGB. Spotkanie po dość zaciętym jego przebiegu zakończyło się remisem 1:1 a co za tym idzie obie drużyny podzieliły się punktami w ligowej tabeli. Pierwsze czterdzieści pięć minut spotkania w Manieczkach należało do żydowian, którzy swoją przewagę nad swoim rywalem udokumentowali zdobyciem bramki w 30 minucie, którą objęli prowadzenie w meczu 1:0. Gola na swoim końce w drużynie z Żydowa zapisał Eryk Karpiński, który wpakował piłkę z jednego metra do bramki gospodarzy, którą przejął po strzale Dawida Różańskiego po którym futbolówka odbiła się od wewnętrznej części słupka i przetoczyła się wzdłuż bramki. W drugiej połowie na boisku w Manieczkach, wiele się nie działo jeden jak i drugi zespół próbował atakować lecz nic z tego nie wynikało. Bramka dając remis w meczu 1:1 gospodarzom udało się zdobyć w doliczonym czasie gry w 92 minucie w zamieszaniu w polu karnym żydowian. Takim też wynikiem zakończyło się niedzielne spotkanie pomiędzy KSGB Manieczki a Farą Pelikan Żydowo.

Skład Fary Pelikan Żydowo: Dariusz Giszczyński, Michał Kasprzak, Krystian Małecki, Bartosz Wejerowski, Bartosz Kaczmarek, Marcin Szykowny, Maciej Nowicki, Eryk Karpiński, Dawid Małecki, Dawid Różewski, Bartosz Gładki (75’ Przemysław Gronek).

Kolejne spotkanie mistrzowskie Fara Pelikan Żydowo, rozegra na własnym trenie w niedzielę 21 września podejmując o godzinie 13.00 drugą drużynę Kłosa Zeniemyśl.