FAS KS Fałkowo ogrywa w sparingu rezerwy Huraganu Pobiedziska

2020-07-19

Szóste już spotkanie tego lata mają za sobą piłkarze FAS KS Fałkowo, którzy jako beniaminek przygotowują się do zmagań ligowych w wielkopolskiej klasie A grupie 3 nowego sezonu 2020/2021.

W sobotę 18 lipca podopieczni Oskara Włodarczyka, na własnym boisku w Fałkowie, podejmowali zespół rezerw Huraganu Pobiedziska, który w nowym sezonie powalczy o punkty mistrzowskie w wielkopolskiej klasie B grupie IV. Po ubiegłotygodniowej porażce w Jarosławcu z tamtejszym Orkanem w stosunku 3:2. Wszystko chyba wróciło do normy i zespół z Fałkowa ponownie wygrywa mecz. Czwarte zwycięstwo przy jednym remisie i porażce fałkowianie odnieśli na własnym trenie pokonując rezerwy Huraganu Pobiedziska w stosunku 4:1 prowadząc z swoim rywalem do przerwy 2:0 po golach zdobytych przez Huberta Rogowskiego i Bartosza Kellera. W drugiej połowie zespół prowadzony przez Oskara Włodarczyka, do końcowego wyniku meczu dorzucił dwa gole autorstwa Dariusza Borowia i Piotr Horbika. Goscie na stracone cztery bramki odpowiedzieli tylko jedną zmniejszając prowadzenie FAS KS Fałkowo do 4:1.

A już w najbliższą środę 18 lipca zespół z FAS KS Fałkowa uda się na kolejny mecz kontrolny tego lata do Niechanowa gdzie zmierzy się z miejscową ekipą Pelikana.