Festiwal strzelecki Zjednoczonych Trzemeszno w Starym Licheniu

2023-04-10

Bardzo miły prezent na zajączka wielkanocnego w postaci zwycięstwa sprawili swoim kibicom seniorzy drużyny Zjednoczonych Trzemeszno.

W sobotę 8 kwietnia Zjednoczeni Trzemeszno udali się do Starego Lichenia ażeby tam zawalczyć  o kolejne punkty ligowe w ramach czwartej kolejki rewanżowej wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3 sezonu 2022/2023 z drużyną miejscowego Strażaka. Podopieczni Andrzeja Stefańskiego w sobotnim meczu urządzili sobie festiwal strzelecki pokonując zdecydowanie swojego rywala aż 7:0. Ostre strzelanie trzemesznianie rozpoczęli już w 2 minucie kiedy to zdobytym golem przez Czarneckiego wyszli na prowadzenie 1:0. W 19 minucie Zjednoczeni prowadzili w Starym Licheniu już 2:0 po bramce zdobytej przez Sebastiana Barana. Trzecia bramka i ostatnia dla trzemesznian padła w 28 minucie. Lewą stronę boiska pobiegł Wysocki, który zagrał piłkę do Barana a ten celnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. A że więcej bramek w pierwszej połowie oba zespoły nie zdobyły tym samym Zjednoczeni Trzemeszno na przerwę schodzili prowadząc 3:0. Po zmianie stron drużyna Zjednoczonych Trzemeszno, kontynuowała swój festiwal strzelecki w Starym Licheniu inkasując swojemu rywalowi kolejne cztery gole nie tracąc przy okazji żadnego. Itak na 4:0 w 50 minucie prowadzenie trzemesznian podwyższył Danielewicz lokując w bramce swojego rywala po uderzeniu piłki z 11 metra. W 64 minucie było już 5:0 kiedy to Ferenc zagrał piłkę wzdłuż bramki rywala a Danielewicz z 2 metra wpakował ją do bramki swojego rywala. Dwie ostatnie bramki w sobotnim meczu dla Zjednoczonych Trzemeszno, padły już w końcówce drugiej połowy. W 77 minucie po akcji całej drużyny, Wysocki zagrał piłkę w uliczkę do Ferenc a ten celnym strzałem ulokował ją w bramce rywala. Wynik meczu 7:0 dla Zjednoczonych Trzemeszno, został ustalony w 83 minucie kiedy to Wysocki posłał piłkę z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy a Jackowiak uderzeniem z głowy ulokował ją w bramce Lichenia Starego.

Następnym przeciwnikiem Zjednoczonych Trzemeszno w dniu 15 kwietnia w derbach powiatu gnieźnieńskiego będzie zespół Vitcovii Witkowo.

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Ślesin 19 53 17 2 0 70-10 8 1 0 39-5 9 1 0 31-5
2.  Zjednoczeni Trzemeszno 19 46 15 1 3 64-20 8 0 1 29-7 7 1 2 35-13
3.  GKS Sompolno 19 38 11 5 3 56-25 6 3 1 23-11 5 2 2 33-14
4.  Orzeł Kawęczyn 18 34 10 4 4 41-33 6 2 2 27-21 4 2 2 14-12
5.  Orły Zagórów 19 31 10 1 8 33-32 7 0 3 23-17 3 1 5 10-15
6.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 19 30 8 6 5 49-30 5 4 1 23-12 3 2 4 26-18 1 3 1 0 0 5-1
7.  Warta Dobrów 18 30 10 0 8 43-32 5 0 3 26-14 5 0 5 17-18 1 0 0 0 1 1-5
8.  Tulisia Tuliszków 19 29 7 8 4 32-24 3 4 2 10-9 4 4 2 22-15
9.  Strażak Licheń Stary 19 23 7 2 10 28-56 4 2 4 16-29 3 0 6 12-27
10.  Zjednoczeni Rychwał 18 22 6 4 8 38-40 4 2 4 22-22 2 2 4 16-18
11.  Orzeł Grzegorzew 19 20 5 5 9 32-40 3 0 6 16-19 2 5 3 16-21
12.  CKS Zbiersk 18 19 6 1 11 33-38 5 0 4 22-14 1 1 7 11-24 1 3 1 0 0 5-4
13.  Kasztelania Brudzew 18 19 5 4 9 41-41 2 2 5 23-19 3 2 4 18-22 1 0 0 0 1 4-5
14.  Wilki Wilczyn 19 10 3 1 15 23-104 2 1 6 13-50 1 0 9 10-54 1 3 1 0 0 2-1
15.  Baszta Przedecz 18 10 2 4 12 19-43 2 2 4 13-16 0 2 8 6-27 1 0 0 0 1 1-2
16.  Vitcovia Witkowo 19 7 1 4 14 18-52 1 3 6 10-20 0 1 8 8-32