Firmy i Zakłady Pracy Powalczą O Puchar Mistrzów!!! – Zapisy

2019-07-27

Już 15 września (niedziela) odbędzie się trzecia edycja turnieju piłkarskiego dla firm i zakładów pracy. Zawodnicy powalczą o puchar Prezydenta miasta Gniezna pana Tomasza Budasza.

W turnieju wystąpią 24 zespoły z Gniezna i okolic. Warto nadmienić, że w roku 2017 pierwsze miejsce wywalczył zespół INALFA Września wygrywając w finale z BOL ANN Gniezno, a w meczu o trzecie miejsce HUSARIA Auto Format pokonała VELUX Gniezno. W ubiegłym roku wygrał zespół Instalacje Elektryczne Rafał Wala, który pokonał w finale EL-GŁAD Elektroinstalacje 4:2, a trzecie miejsce zdobyła CASTORAMA pokonując w małym finale HUSARIE Auto Format 2:1. W tym roku główna nagrodą jest nagroda pieniężna 1000 zł. oraz okazałe puchary.

Turniej odbędzie się od godziny 9.00 do 16.00 na boisku sztucznym oraz orliku przy ul.Strymukowej 8.

Organizatorem turniej jest Urząd Miasta w Gnieźnie, Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Futbolu Gniezno. Za przeprowadzenie i obsługę techniczną tej imprezy odpowiedzialna jest firma SBG Sport Business Group.

W turnieju wystąpią 24 zespoły / liczba miejsc ograniczona!!!