Formaton Piast Łubowo ma za sobą dwa mecze kontrolne

2021-02-24

Po długiej przerwie związanej z ograniczeniami w sporcie amatorskim zespół seniorów Formatonu Piast Łubowo, powrócił do zajęć i rozegrał już dwa sparing w ramach przygotowań zimowych do rozgrywek wielkopolskiej klasy A PROTON grupy 3.

W ubiegłą niedzielę 17 lutego na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Trzemesznie piłkarze z Łubowa pokonali 2:0 zawodników z Żydowa. Obie bramki dla Formaton Piasta zdobył Jakub Kierzek
Trener do dyspozycji miał około 20 zawodników i każdy zagrał mniej więcej połowę meczu.

W drugim zaś sparingu tej zimy, do którego doszło również w Trzemesznie w poniedziałek 22 lutego przeciwnikiem seniorów Formatonu Piast Łubowo była drużyna rezerw Huraganu Pobiedziska. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 a bramki dla łubowian zdobyli Patryk Kanclerz i Karol Zwolenkiewicz.