Gnieźnianie w strefie kibica na meczu Polska – Senegal

2018-06-19

Działająca od 14 czerwca strefa kibica na Placu św. Wojciecha w Gnieźnie podczas Mundialu 2018, który odbywa się w Rosji takiego chyba oblężenia chyba nie widziała.

Spora rzesza kibiców piłki nożnej w Pierwszej Stolicy Polski tego dnia przybyła do gnieźnieńskiej strefy kibica ażeby wspólnie na dużym telebimie oglądać poczynania Reprezentacji Polski w pierwszym meczu grupowym, której rywalem była Reprezentacja Senegalu. Orły Nawałki niestety nie popisały się w spotkaniu z Senegalem i po dość przeciętnym występie uległy Reprezentacji Senegalu w stosunku 2:1. Honorową bramkę dla biało-czerwonych zdobył w końcówce drugiej połowy w 86 minucie Grzegorz Krychowiak.

Kolejnym przeciwnikiem Orłów Nawałki będzie drużyna Kolumbii, która uległa Japonii w stosunku 2:1. W meczu o wszystko spotkają się drużyny, które  w mistrzostwach schodziły pokonane. Oby tym razem nie powtórzyła się historia jak z Senegalem. Do spotkania dojdzie w niedzielę 24 czerwca o godzinie 20.00.

Roman Strugalski + foto - Zdjęcia kibiców dopingujących Reprezentacje Polski w Gnieźnie  -TUTAJ