Gnieźnianki deklasują!

2014-03-15

Dziś tj. 15 marca br (w sobotę) na hali GOSiR przy ul. Paczkowskiego odbył się kolejny mecz w ramach Wielkopolskiej Ligii Juniorek Młodszych w piłkę ręczną. Tym razem młode szczypiornistki MKS MOS Gniezno podejmowały drużynę UKS Olimpijczyk Budzyń.

Mecz był jednostronnym popisem gnieźnieńskich zawodniczek. Od początku meczu dziewczyny z MKS MOS panowały na parkiecie. Zespół z Gniezna prowadził nie zagrożenie od początku spotkania. Bardzo dobrze w bramce spisywała się Kamila Olejniczak. Dziewczyny z pola umiejętnie rozbijały ataki swoich przeciwniczek i szybko przechodziły do kontrataku, który najczęściej kończyły zdobyciem bramki. Do przerwy prowadziły już 21 : 7. W drugiej połowie meczu obraz gry się nie zmienił. Mimo ciągłych zmian i różnych ustawień składu obraz gry się nie zmieniał. Przewaga graczek z Grodu Lecha wciąż rosła. Mecz zakończył się wysoką wygraną podopiecznych Roberta Popka i Roman Solarka 41 : 12. Było to szóste zwycięstwo (ani jednej porażki) z rzędu zespołu MKS MOS Gniezno w tegorocznych rozgrywkach juniorki młodszej.

Serdecznie gratulujemy.

MKS MOS wystąpił w składzie: bramkarki – Kobyłecka Lidia, Kamila Olejniczak; zawodniczki pola – Kapczyńska Kinga (3), Stankiewicz Kamila (1), Dolata Monika (1), Tomaszewska Katarzyna (4), Wachowska Agata, Niedzielska Natalia (3), Chojnacka Karolina (4), Giszczyńska Marta (6), Dłutkowska Marcelina (6), Kwapich Klaudia (3), Szukalska Kornelia (3), Zimna Ewa (5), Budzyńska Anita (2), Nowak Natasza.