Gnieźnieńscy sportowcy wraz z swoim instruktorami dali pokaz tańca na dziedzińcu Starego Ratusza!

2019-06-24

Miejski Ośrodek Kultury w niedzielę 23 czerwca na dziedzińcu Starego Ratusza w Gnieźnie, był organizatorem niecodzienne wydarzeniu, w którym gwiazdami byli gnieźnieńscy sportowcy i tancerze.

Roztańczonym wieczorze z gnieźnieńskimi Gwiazdami sportu, bo pot takim nazwą odbyła się impreza. Dziesięć par – sportowiec i instruktor tańca zaprezentowało się na dziedzińcu Starego Ratusza w Gnieźnie w różnych gatunkach i stylach tanecznych. Na specjalnie przygotowanej scenie przed zgromadzoną publicznością, która dopisała i to bardzo swoje umiejętności tanecznie zaprezentowali gnieźnieńscy sportowcy, których partnerami byli instruktorzy tańca związani ściśle z gnieźnieńskimi ośrodkami tanecznymi. Na gnieźnieńskiej scenie można było zobaczyć podczas ,,Roztańczonego wieczoru z gnieźnieńskimi Gwiazdami Sportu" między innymi - Marcelina Nowacka i Klaudia Tomaszewska, Lilianna Banaszak i Dawid Wrzesiński, Anna Henclewska i Piotr Leśniczak, Paulina Lewandowska i Szymon Szwacher, Karolina Koszela i Arkadiusz Renk, Monika Łęgowska i Dariusz Kniaź, Beata Kaczmarek i Paweł Tubacki, Iwona Piechocka-Jóźwiak i Klaudiusz Kozłowski, Aleksandra Politowicz i Krystian Wojciechowski oraz Joanna Szymczak-Imbierowicz i Łukasz Malczewski.

Po prezentacji układów tanecznych każda para otrzymała upominek. Natomiast internetowo można było wybrać najsympatyczniejsze pary trzy paty. I pierwsze zajęła para Paweł Tubacki i Beata Kaczmarek, drugie - Karolina Koszela i Arkadiusz Renk a trzecie przypadło parze Klaudiuszowi Kozłowskiemu i Iwonie Piechockiej-Jóźwiak. Nagrody ufundowane przez Velux i FinExpert trafiły do domu dziecka oraz Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych.

Organizatorami imprezy są Miejski Ośrodek Kultury oraz Miasto Gniezno.

Roman Strugalski/ foto nadesłane

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,gnieznienscy-sportowcy-wraz-z-swoim-instruktorami-dali-pokaz-tanca-na.html