Hit przy Parkowej. Do Gniezna przyjeżdża wicemistrz Polski!

2020-07-03

W niedzielę 5 lipca o godzinie 12:00 na torze przy ulicy Parkowej czeka nas absolutnie hitowo zapowiadająca się konfrontacja z drużyną MS Śląsk Świętochłowice. To wicemistrz Polski z ubiegłego roku.

Drużyna Śląska Świętochłowice w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Nasz niedzielny przeciwnik ma na swoim koncie komplet dwóch zwycięstw. Obecnie plasuje się w tabeli CS Superligi na pozycji wicelidera.

Gnieźnianie w tym samym zestawieniu zajmują miejsce czwarte. Dorobek naszego zespołu to jedno zwycięstwo i jedna przegrana. Przypomnijmy, że podopieczni Marcina Puka zanotowali porażkę w zeszły weekend w Częstochowie, ale była to nieznaczna przegrana - zaledwie pięcioma punktami.

Na pewno warto pojawić się na niedzielnym spotkaniu, bo szykują się naprawdę ogromne emocje. W składzie Śląska praktycznie nie ma słabych ogniw. Barw drużyny ze Świętochłowic bronią między innymi Dawid Bas (wicemistrz świata wśród seniorów) czy Marcel Krzykowski (najlepszy zawodnik globu do lat 18).

Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie i ponownie będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie. Szykujemy niespodzianki dla najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Szczegóły podczas meczu.

Mecenasem niedzielnego spotkania jest GTM Start Gniezno. Serdecznie dziękujemy klubowi z W25 za wszelaką pomoc, którą bardzo mocno doceniamy!

GKS Orzeł Gniezno

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,hit-przy-parkowej-do-gniezna-przyjezdza-wicemistrz-polski.html