Hokeiści Startu nieoczekiwanie stracili punkty w starciu z LKS Rogowo

2014-09-15

W spotkaniu 2. kolejki rozgrywek I ligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Startu 1954 Gniezno podejmował na stadionie im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego drużynę LKS Rogowo.

Mecz rozegrany w niedzielę, 14 września, rozpoczął się po myśli  gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili 1:0  dzięki bramce zdobytej w 29. minucie z „krótkiego rogu” przez Mariusza Gromadzkiego. W drugiej połowie rogowianie zdołali jednak wyrównać także wykorzystując karny strzał rożny. W 48. minucie na listę strzelców wpisał się Artur Nojgebauer. Mimo wielu akcji i stworzonych okazji bramkowych przez gnieźnian mecz zakończył się remisem 1:1, a na domiar złego w karnych zagrywkach lepsi okazali się goście strzelając jedną bramkę, podczas gdy startowcom ani razu nie udało się pokonać bramkarza rywali.

W innych spotkaniach 2. kolejki padły rezultaty:

KS Warta Poznań - MKS Siemianowiczanka 3:6
LKS Gąsawa - Pomorzanin Toruń 4:4 (kz 1:4)

10.   KS Polonia Środa Wielkopolska    2      0       1-19

Kolejny mecz startowcy rozegrają w niedzielę, 28 września, ponownie na stadionie im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego. O g. 12 podejmować będą Wartę Poznań.