Hokeiści Startu pokonani w Poznaniu - w niedzielę podejmą LKS Gąsawa

2019-04-27

Na mecz 14. kolejki rozgrywek I ligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Startu Gniezno wyjechał do Poznania gdzie na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi był podejmowany przez poznańską Wartę.

Gospodarze już do przerwy prowadzili 3:0.  Dwie bramki dla zielonych zdobył  Maciej Walkowiak, a  jedną Macieja Paecha. Po zmianie stron poznanianie nadal przeważali. Na 4:0 podwyższył Bartosz Zaworski. Po chwili hat tricka ustrzelił Maciej  Walkowiak, a pod koniec trzeciej kwarty na 6:0 podwyższył Bartosz Zaworski. Gnieźnianie w ostatniej kwarcie odrobili połowę strat. Na listę strzelców wpisali się Maciej Wejerowski, Gracjan Jarzyński i Maksymilian Pawlak. Ostatecznie Warta pokonała Start 6:3.

A już w niedzielę, 28 kwietnia, w meczu 14. kolejki rozgrywek I ligi zespół Startu podejmie LKS Gąsawa. Początek meczu na Stadionie im. Alfonsa Flinika przy ul. Sportowej w Gnieźnie o g. 12.