Hokeiści Startu przegrali w Poznaniu z Politechniką

2017-05-15

W miniony weekend rozegrane zostały kolejne spotkania I ligi hokeja na trawie mężczyzn. Zajmujący czwartą lokatę w grupie mistrzowskiej zespół Startu 1954 Gniezno wyjechał do Poznania, gdzie na boisku przy ul. Przystań był podejmowany przez AZS Politechnikę Poznańską.

Gnieźnianie  do przerwy prowadzili nawet w tym meczu dzięki  bramce zdobytej przez Pawła Tubackiego, który celnym strzałem zakończył egzekwowany przez gości w 23. minucie „krótki róg”.  Po zmianie stron na listę strzelców wpisywali się już jednak tylko gospodarze. W 43. minucie wyrównał Mirosław Juszczak wykorzystując karny strzał rożny. Później mecz był w miarę wyrównany, ale końcówka należała już do gospodarzy, którzy dzięki trafieniom Bartosza Siejkowskiego i Mateusza Mazanego rozstrzygnęli to spotkanie na swoją korzyść wygrywając ostatecznie 3:1.