Horror w Baranowie zakończony happy endem dla WKS Owieczek!!!

2020-10-11

Na mecz dziewiątej kolejki wielkopolskiej klasy A PROTON grupy 3 zespół WKS Owieczki, w sobotę 10 października udał się do Tarnova gdzie mierzył się z miejscową ekipą rezerw Tarnovii.

Spotkanie, w którym Owce trzykrotnie przegrywały z swoim rywalem koniec końców zakończyło się happy endem. I podopieczni Artura Borowiaka, po bardzo zaciętym przebiegu przywieźli do Owieczek, komplet trzech punktów pokonując rezerwy Tarnovii Tarnowo w stosunku 4:3. Sobotnie spotkanie dla zespołu rezerw Tarnovii Tarnowo, rozpoczęło się od prowadzenia tej drużyny 1:0 po golu zdobytym przez Jakuba Smura w 21 minucie. Po dwóch kwadransach gry w meczu mieliśmy remis 1:1 po bramce zdobytej przez gości po bramce zdobytej przez Jakuba Kierzka. Tuż jednak przed przerwą gospodarze po raz drugi w sobotnim spotkaniu wyszli na prowadzenie 2:1. Bramkę do szatni dla rezerw Tarnovii Tarnowo zdobył w 44 minucie Mateusz Cwojdziński. W drugiej odsłonie bardzo zaciętego sobotniego meczu gole obie ekipy zdobywały już w końcówce spotkania. I tak w 72 minucie w meczu ponownie mieliśmy remis 2:2 po bramce zdobytej dla Owiec przez Jakuba Kierzka. Radość z remisu WKS Owieczki, nie trwał jednak długo gdyż cztery minuty później gospodarze po raz trzeci wyszli na prowadzenie 3:2 po bramce zdobytej przez Artura Grajka. Prowadzenie gospodarzy nie trwało jednak zbyt długo gdyż w 78 minucie był ponowny remis 3:3 za sprawą bramki zdobytej przez zawodnika z Owieczek – Dawida Cieciurę. I kiedy wydawało się za takim wynikiem zakończy się sobotnie spotkanie. W 88 minucie padł gol na wagę zwycięstwa i to na rzecz WKS Owieczek. Bramkę zapewniającą Owcom komplet punktów zapisał na swoim koncie Kamil Grzybowski. I spotkanie zakończyło się zwycięstwem piłkarzy WKS Owieczki w stosunku 4:3.

Kolejne spotkanie WKS Owieczki, rozegra w rozegra w sobotę 17 października na własnym trenie podejmując o godzinie 11.00 GKS Golęczewo.

Skład WKS Owieczki: Filip Chrzanowski, Damian Tomczak (90' Sebastian Figas), Kamil Grzybowski, Hubert Zacholski (75' Stefan Grzechowiak), Dawid Śmiałowski, Damian Pankowski (65' Dawid Cieciura), Filip Jagodziński, Jakub Kierzek, Patryk Owocki (55' Radosław Neumann), Błażej Fedyszyn (88' Patryk Mendyk), Mateusz Cieśliński.