Husaria pokonana. KopCup.pl nadal zwycięski !!!

2018-04-17

W sobotę 14 kwietnia na Orliku mieszczącym się przy ulicy Wrzesińskiej, została rozegrana trzecia kolejka w ramach Wielkopolskiej Lidze Gniezno w rundzie wiosennej.

Granie na Orliku przy ulicy Wrzesińskiej zapoczątkowaliśmy szlagierem kolejki Ligi Wielkopolskiej w Gnieźnie. Ann-Just podejmował Husarię Auto Format. Zapowiadało się na wyrównane spotkanie i tak też było. Strzelanie rozpoczął Adrian Wiśniewski wyprowadzając Ann-Just na prowadzenie. Trzy minuty później był już remis po golu Łukasza Stołowskiego. Nie podcięło to skrzydeł Ann-Justowi i jeszcze przed przerwą najlepiej dysponowany strzelecko zawodnik tej drużyny – Kacper Boczkowski zdobył gola na 2:1. W drugiej połowie ten wynik utrzymywał się dość długo a ostateczny rezultat rozstrzygnął się w ostatnich pięciu minutach. Najpierw wyrównał Tomasz Bondyra, a chwilę później Joachim Andrzejczak ustał wynik spotkania na 3:2 dla piłkarzy w czarnych koszulkach.

Drugie spotkanie tej soboty to potyczka KopCup.pl z KosbrukiemMikitow. Mecz niespodziewanie rozpoczął się od gola Kosbruku, niestety tego popołudnia była to jedyna dobra chwila w tej drużynie. Można by powiedzieć, że KopCup.pl wstał, otrzepał się i rozpoczął pogoń za dobrym rezultatem. I jak się okazało bardzo skutecznie. Mecz zakończył się wysokim wynikiem 10:2 na który złożyła się na pewno duża nieskuteczność w drużynie Kosbruku. W tym spotkaniu błyszczeli; Marcin Jagodziński oraz Kamil Łuczak strzelcy hat-tricków.

W trzecim spotkaniu Materiały Budowlane Andrzejewski mierzyły się zSyljaremSymix. Od początku meczu zaatakował MBA stwarzając sobie kolejne akcje. Cztery razy piłka znalazła drogę do siatki choć gdyby nie tak duża nieskuteczność mogło paść więcej goli. W pierwszej połowie Syljar odpowiedział tylko jednym trafieniem, a na listę strzelców wpisał się najbardziej bramko strzelny zawodnik w tej drużynie - Marcin Świdziński. Na drugą połowę Syljar wyszedł lepiej dysponowany o czym może świadczyć wynik w drugiej połowie (2:2). Jednak punkty zapisujemy za obie połowy, a w nich lepsi byli piłkarze Materiałów Budowlanych Andrzejewski.

Na koniec zmagań tej kolejki BovelliBedding walczyło o pierwsze ligowe punkty z Fachobetem Posadzki. Obie drużyny mecz rozpoczęły dość spokojnie, wyrównanie może z delikatną przewagą Fachobetu. Jednak do siatki dwukrotnie trafił Mateusz Chodynieckii BovelliBedding byli na prowadzeniu. Odpowiedź Fachobetu nadeszła jeszcze w pierwszej połowie, a konkretniej tuż przed jej końcem, tzw. bramkę do szatni zdobył Błażej Franczak. Poniesieni tym trafieniem fantastycznie weszli w drugą połowę strzelając dwie i teraz to ni prowadzili. BB dali radę jeszcze doprowadzić do remisu ale to Łukasz Mokrzycki zdobył ostatniego gola w tym meczu i przechylił szalę zwycięstwa. Ostatecznie Fachobet Posadzki pokonał BovelliBedding 4:3.