I ty musisz tam być! Orzeł kontra Śląsk już w niedzielę

2022-05-28

W niedzielę 29 maja Aseko Orzeł Gniezno pojedzie ostatni domowy mecz w rundzie zasadniczej CS Superligi 2022. Tym bardziej warto zjawić się przy Parkowej i wspierać naszych speedrowerzystów!

W niedzielę czekają nas dwa spotkania. O 13:00 speedrowerzyści z Orła Gniezno i Śląska Świętochłowice zmierzą się w ramach CS Superligi żaków, natomiast o 14:00 dojdzie do pojedynku w CS Superlidze Aseko Orzeł vs. MS Śląsk.

Sponsorem tego drugiego meczu  Aseko Orzeł vs. MS Śląsk jest firma Brukarstwo Dawid Zieliński. Władze klubu Orzeł Gniezno serdecznie dziękują za wsparcie! Jeśli chodzi o kibiców to za pośrednictwem naszej strony internetowej już dzisiaj, zachęcamy do pojawienia się na niedzielnych zmaganiach przy Parkowej w Gnieźnie i  dopingowanie naszym speedrowerowcom w odniesienia szóstego zwycięstwa z rzędu.  Przypomnijmy iż w dotychczasowych meczach nowego sezonu 2022 CS Superligi speedrowerowej Aseko Orzeł Gniezno nie zaznał porażki pokonując miedzy innymi dwukrotnie Szarżę Wrocław na wyjeździe i u siebie na domowym torze przy Parkowej  pokonując  Drwęcę Koszczarek, Autojazdę Mustang Żołędowo i TSŻ Schoenberger Toruń. Czy do tego dojdzie przekonamy się już wkrótce.

Kolejne emocje w ramach CS Superligi przy Parkowej dopiero w fazie play-off – teraz drużynę Aseko Orzeł Gniezno czekać będzie seria wyjazdów wynikając z przebudowy toru speedrowerowego przy Parkowej w Gnieźnie.

Roman Strugalski/ foto archiwum SportGniezno.pl

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,i-ty-musisz-tam-byc-orzel-kontra-slask-juz-w.html