II turniej Mistrzostw Okręgu Młodzików i Młodziczek - Start wiceliderem

2018-10-10

W niedzielę, 7 października, w Stęszewie rozegrany został II turniej Mistrzostw Okręgu Młodzików i Młodziczek w hokeju na trawie.

Dobrze zaprezentował się w nim zespół Startu 1954 Gniezno. Czerwono-czarni pokonali lidera zmagań MKS Środa Wielkopolska 3:2 oraz wysoko wygrali z SP 51 Poznań 9:0 awansując na pozycję wicelidera grupy chłopców.

W kategorii dziewcząt zespół Stelli Gniezno pokonał 2:0 AZS AWF Poznań oraz przegrał z Politechniką Poznań 1:5 i Swarkiem Swarzędz 0:8.

Trzeci i ostatni tegoroczny turniej młodziczek i młodzików rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 13 października, na Stadionie im. Alfonsa Flinika w Gnieźnie. Początek rywalizacji o g. 10.