III turniej Mistrzostw Okręgu Młodzików i Młodziczek - Start mistrzem jesieni

2018-10-15

W sobotę, 13 października, na Stadionie im. Alfonsa Flinika w Gnieźnie rozegrany został III turniej Mistrzostw Okręgu Młodzików i Młodziczek w hokeju na trawie.

W kategorii dziewcząt zespół Stelli Gniezno pokonał 2:0 AZS AWF Poznań oraz przegrał z Politechniką Poznań 0:4 i Swarkiem Swarzędz 0:7. Stellistki na półmetku zmagań zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Wszystkie  swoje mecze wygrał zespół Startu 1954 Gniezno. Czerwono-czarni pokonali kolejno: Swarka Swarzędz 5:0, Lipno Stęszew 5:3 i Politechnikę Poznań 7:0.  Startowcy awansowali dzięki temu na pozycję lidera zmagań przed przerwą zimową. Gnieźnianie mają w dorobku 21 punktów i wyprzedzają MKS Środa Wielkopolska - 19 oraz Grunwald Poznań - 16.