Intres-Lers Kłecko prowadzi trzema oczkami w ligowej tabeli przed Lux-Auto Kiszkowo

2015-01-26

W weekend 24 i 25 stycznia rozegrane zostały kolejne mecze mistrzowskie w ramach 12. i 13 kolejki Kiszkowskiej Ligi Halowej Futsalu. W weekend również została dokończona dwoma zaległymi meczami 8. kolejkę

W rozegranych dwóch następnych seriach meczy mistrzowskiej, do których doszło jak zwykle w hali  Widowiskowo-Sportowej w Kiszkowie emocji piłkarskich nie brakowało. W sobotę 24 stycznia w pięciu spotkaniach, które tego dnia zostały rozegrane najciekawiej zapowiadała się potyczka piłkarska, w której spotkali się ze sobą bezpośredni sąsiedzi z ligowej tabeli. Czwarta drużyna rozgrywek BOL-ann Gniezno, tego dnia podejmowała trzecią drużynę ligowej tabeli zespół Bud-Bau Posadzki. Po dość wyrównanym przebiegu spotkanie zakończyło się remisem 2:2 a co za tym idzie podziałem punktowym w ligowej tabeli.  W tej serii lider tabeli Inters-Lers Kłecko, nie miał żadnych problemów w pokonaniu Oldbojów Pobiedziska , z którym wygrał aż 6:1, podobnie rzecz się miała w przypadku drugiej drużyny rozgrywek Lux-Auto Kiszkowo, które zdecydowanie pokonało zespół PKS Sławno w stosunku 8:1. Zaskakującej porażki w 12. serii doznali piłkarze Alfako Kłecko, którzy grając tylko w pięcioosobowym składzie a w wyniku czerwonej kartki Piotra Sasskowskiego przez większość meczu w czwórkę ulegli ostatniej drużynie tabeli ligowej Berkwou w stosunku 7:2. W ostatnim spotkaniu tego dnia Redbulls Sroczyn pokonał wyżej notowaną w tabeli Wełniankę Kiszkowo.

Bardzo ciekawie zapowiada się niedziela 25 stycznia. Tego dnia w ramach 13. kolejki ligowej doszło do spotkania na szczycie ligowej tabeli. Druga drużyna rozgrywek Lux-Auto Kiszkowo podejmował  liderem tabeli Inters-Les Kiszkowo. Spotkanie w wykonaniu obu drużyn dostarczyło sporo emocji piłkarskich zgromadzonej publiczności w hali Widowiskowo-Sportowej w Kiszkowie. Trzynastka okazała się bardziej szczęśliwsza dla zespołu Lux-Auto Kiszkowo, które pokonało Inters-Lers Kłecko w stosunku 5:3 prowadząc do przerwy dwoma gola. Wygrana Lux-Auto Kiszkowo nic nie zmieniło w ligowej tabeli gdyż nadal różnica pomiędzy obiema drużynami wynosi trzy oczka. A w pozostałych czterech spotkaniach nie odnotowano większych niespodzianek gdyż wygrywali faworyci. I tak PKS Sławno przegrało z Wełnianką Kiszkowo w stosunku 3:1, Rddbulls Sroczyn uległ Alfako Kłecko w stosunku 5:2, Berkowo zostało ograne przez Bud-Bau Posadzki w stosunku 4:3 i na koniec Oldboje Pobiedziska zostały zdecydowanie pokonane przez BOL-ann Gniezno aż 7:0.
Tego samego dnia została  dokończona ósma kolejka ligowa, która jak pamiętamy została przerwana za sprawą uszkodzonej sieć energetycznej doprowadzającej prąd do hali Kiszkowskiej. Z tego też powodu niedzielna 13. kolejka rozpoczęła się o godzinę wcześniej pierwszym z dwóch spotkań zaległych. O godzinie 13.00 do walki o zaległe punkty  przystąpiły zespoły Bud-Bau Posadzki i Alfako Kłecko. Z tej konfrontacji piłkarskiej zwycięsko wyszli piłkarze Bud-Bau Podsadzek, którzy pokonali swojego rywala w stosunku 6:2 prowadząc z nim zdecydowanie do przerwy 5:0. Zaraz po zakończeniu 13. kolejki, rozegrane zostało 10. minut zaległego spotkania z ósmej serii pomiędzy  Inters-Lers Kłecko a BOL-ann Gniezno. Jak pamiętamy do czasu przerwania spotkania prowadził zdecydowanie Inters-Lers Kłecko w stosunku 3:0. W dokończonych dziesięciu minutach kłecczanie zdołali zdobyć jeszcze dwa gole i mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem Inters-Lersu w stosunku 5:0.

Przedstawiamy wyniki i strzelców 12 i 13 kolejki ligowej w dniach 24-25.01.2015r:
Sobota – 24.01.2015 – XII kolejka

Redbull Sroczyn – Wełnianka Kiszkowo 2:1(1:1)
Bramki dla Sroczyna: Mateusz Chełmikowski, Piotr Borowicz
Bramka dla Wełnianki: Sławomir Kasprzak

PKS Sławno – Lux-Auto Kiszkowo 1:8(0:3)
Branka fdla Sławna: Maciej Szrejter
Bramki dla Lux-Auto: Grzegorz Meller x3, Michał Wiśniewski x3, Mariusz Ślósarczyk x2

Berkowo – Alfako Kłecko 7:2 (3:1)
Bramki dla Berkowa: Robert Radkiewicz x2, Krzysztof Radkiewicz x2, Robert
Ciesielski x2, Bartosz Karwański

BOL-ann Gniezno – Bud-Bau Posadzki 2:2 (2:0)
Bramki dla BOL-annu: Maciej Bigosiński, Jakub Sawa
Bramki dla Bud-Bau: Dawid Małecki, Damian Jalowski

Inters-Lers Kłecko – Oldboje Pobiedziska 6:1 (2:1)
Bramki dla Inters-Lers: Kacper Serwatka x3, Damian Wiśniewski x2, Mateusz Wojnowski
Bramka dla Pobiedzisk: Mateusz Pawłowski

Niedziela – 25.01.2015 – XIII kolejka
Bud-Bau Posadzki – Alfako Kłecko  6:2(5:0) –zaległy z VIII kolejki

Bramki dla Bud-Bau: Dawid Małecki x2, Piotr Trzaskawka x2, Damian Jalowski, Maciej Bogucki
Bramki dla Alfako: Tomasz Narożniak, Krzysztof  Inda

PKS Sławno – Wełnianka Kiszkowo 1:3 (0:1)
Bramka dla Sławna: Patryk Kamiński
Bramki dla Wełniaki: Sławomir Kasprzak, Marcin Zamiara, Piotr Wojnowski

Redbull Sroczyn – Alfako Klecko 2:5 (0:2)
Bramki dla Alfako: Krzysztof  Inda,  Jarosław Kośmicki, Piotr Saskowski, Tomasz Narożniak

Berkowo – Bud-Bau Posadzki 3:4 (0:2)
Bramki dla Berkowa: Krzysztof Radkiewicz, Robert Radkiewicz
Bramki dla Bud: Dawid Małecki x2, Bartosz Kaczmarek, Damian Jalowski

Oldboje Pobiedziska – BOL-ann Gniezno 0:7 (0:5)
Bramki dla BOL-anuu: Jakub Sawa x4, Adam Bigosiński x2, Maksymiljan Kolasiński

Lux-Auto Kiszkowo – Inters-Lers Kłecko 5:3 (2:0)
Bramki dla Lux-Auto: Grzegorz Meller x2, Michał Wiśniewski, Marcin Ślósarczyk, Sebastian Szafran
Bramki dla Inters-Lers: Michał Kaczor, Adrian Chopcia, Krzysztof Kubalewski

Inters-Lers Kłecko – BOL-ann Gniezno 5:0 (3:0 przed przerwaniem meczu) -10 minut ostatnich meczu
Bramki dla Inters-Lers: Adrian Chopcia x2, Michał Kaczor x2, Jakub Wiśniewski