Jednobramkowe zwycięstwo Vitcovii Witkowo

2019-11-03

Seniorzy Vitcovii Witkowo, w sobotę 2 listopada w ramach 13 kolejki rundy jesiennej wielkopolskiej V ligi grupy 3 trwającego sezonu 2019/2020 podejmowali na własnym boisku zespół ZEFKA Kobyla Góra.

Trzynastka dla podopiecznych Damiana Kamińskiego, okazała się szczęśliwa gdyż pokonali oni swojego rywala w stosunku 1:0. Tym samym komplet trzech punktów został w Witkowie. Gola na wagę zwycięstwa już w pierwszej połowie zdobył w 25 minucie Adrian Kiełpiński pokonując golkipera przyjezdnych uderzając piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Mimo jeszcze kilku okazji strzeleckich w drugiej połowie do podwyższenia prowadzenia przez witkowian wynik meczu nie uległ już zmianie i mecz zakończył się zwycięstwem Vitcovii.

Kolejny mecz zespół z Witkowa, rozegra w Wilczynie gdzie o godzinie 13.00 podejmowany będzie przez ekipę miejscowych Wilków.

Skład Vitcovii Witkowo: Piotr Galant, Tomasz Kaźmierczak (78' Patryk Stachowiak), Patryk Dąbek (58' Adrian Krupka), Adrian Kiełpiński, Patryk Bojarski, Hubert Mielcarek, Daniel Nowaczyk, Mateusz Pietrowski (60' Kacper Boczkowski), Oskar Pietrzak, Oskar Wegnerski, Michał Wiśniewski. Trener Dariusz Kamiński