Jesień raczej nie dla WKS Owieczek

2019-11-11

Dwunastą porażkę przy jednym tylko zwycięstwie zanotowali piłkarze WKS Owieczek, w rozgrywkach wielkopolskiej klasy A grupy IX.

W sobotę po raz kolejny Owce tej jesieni musiały uznać wyższość swojego rywala przegrywając pojedynek wyjazdowy z 13 kolejki z ekipą Antaresu Zalasewo w stosunku 4:1. Po tej przegranej WKS Owieczki jako beniaminek wielkopolskiej klasy A grupy IX zamykają ligowa tabelę z zdobytymi zaledwie w 13 meczach 3 punktami. Co do samego przebiegu meczu to gospodarze prowadzenie 1:0 objęli w 36 minucie po golu zdobytym przez Andria Nazarevycha. Ten sam zawodnik ustalił wynik pierwszej połowy 2:0 dla Antaresu Zalasewo zdobywając drugą bramkę tuż przed zejściem drużyny na przerwę w 45 minucie. Po zmianie stron gospodarze zaaplikowali swojemu rywalowi kolejne dwa gole tracąc przy okazji jednego. W 58 minucie na 3:0 prowadzenie Anatarsu Zalasewo, podwyższył Bartosz Lutomski. Owce wprawdzie w 72 minucie zdobyli gola kontaktowego za sprawą Radosława Neumana, jak się później okazało była to jedyna bramka zdobyta przez gości. Wynik końcowy spotkania na 4:1 zdobyciem bramki dla Zalasewa ustalił Bartosz Lutomski. I takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie. Teraz zespół WKS Owieczek czaka przerwa w rozgrywkach gdyż spotkaniem z Antaresem Zalasewo, zakończył on udział w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 w rozgrywkach wielkopolskiej klasy A grupy IX. Miejmy nadzieję że wiosną drużynie z Owieczek pójdzie w zmaganiach ligowych niż było to jesienią i zespół uchroni się od degradacji do B klasy.

Skład WKS Owieczek: Mateusz Kropidłowski, Damian Tomczak, Radosław Neumann, Igor Chojnacki, Mateusz Cieśliński, Mateusz Grzybowski, Jakub Kierzek, Dawid Łucki, Szymon Musioł,Patryk Owocki (82' Patryk Mendyk), Damian Pankowski (65' Dominik Karliński). Trener - Mateusz Cieśliński.