JS Huragan Pobiedziska 1-3 JS Vitcovia Witkowo

2013-11-02

Podopieczni trenera Barszcza zasłużenie wygrywali z Huraganem Pobiedziska. W 25 minucie na prowadzenie witkowian wyprowadził Orchowski, który głową wykończył dośrodkowanie Karnyskiego.

Długo nie mogliśmy cieszyć się z prowadzenia bo po kliku minutach gospodarze wyrównali, umieszczając piłkę w siatce po rzucie rożnym. Do szatni młodzi GKaeSiacy schodzili remisując 1-1.

Na początku drugiej połowy 100% okazje miał Orchowski ale nie udało mu się pokonać golkipera Huraganu. Mecz był wyrównany i wydawało się że drużyny podzielą się punktami aż do 75 min gdy Matuszak został sfaulowany w polu karnym, sędzia odgwizdał rzut karny i ukarał zawodnika zawodnika gospodarzy czerwoną kartką, karnego pewnie wykorzystał Łabarewicz. W ostatniej minucie rywali dobił Karnyski strzelając trzeciego gola dla Vitcovii (asysta Chodyniecki).

JS Huragan Pobiedziska 1-3 JS Vitcovia Witkowo (1-1)

Vitcovia: Łyskawiński, Wagner, Dominiak, Kierzek, Kiełczewski, Skowroński (Goliński), Zamiar (Matuszak), Karnyski, Łabarewicz, Cichowicz, Orchowski (Chodyniecki)

bramki dla Vitcovii: 25' Orchowski, 75' Łabarewicz, 90+' Karnyski