Jubiler Symix AutoGniezno w półfinale Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego!

2023-11-20

Znakomite wieści w niedzielę 19 listopada napłynęły ze Złotowa! Jubiler Symix AutoGniezno wygrywa spotkanie z KS Perfecta Futsal Złotów aż 7:4 i awansował do półfinałów Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim futsalu.

Drużynę z na co dzień biorącą udział w rozgrywkach Witkowskiej Ligi Halowej do zwycięstwa poprowadził Marcin Jagodziński, który aż czterokrotnie pokonał bramkarza rywali. Pozostałe gole dla ekipy z Pierwszej Stolicy Polski zdobyli: Bartosz Wiśniewski, Marcel Góralski i Mateusz Rożek. Brawo Panowie!

Niedzielne spotkanie z udziałem Jubiler Symix AutoGniezno z ekipą ze Złotowa nie byłoby możliwe, gdyby nie drugie miejsce w ćwierćfinałowym turnieju, który został rozegrany w minioną niedzielę w Wągrowcu. Wówczas byli mistrzowie Witkowskiej Ligi Halowej okazali się lepsi od zespołów z Gostynia, Buczu i Gołuchowa. W całym turnieju zwyciężyli piłkarze Calcio Wągrowiec, z którym Jubiler Symix AutoGniezno zremisował 0:0.

Półfinał Pucharu Polski w futsalu na szczeblu Wielkopolski odbędzie się w najprawdopodobniej w Witkowie. Wiele na to wskazuje. Stanie się tak jeśli na termin proponowany przez kierownictwo drużyny Jubiler Symix AutoGniezno przystanie pucharowy rywal ekipy z WLH.

Zespół Jubiler Symix AutoGniezno w Złotowie zgrał w składzie: Lewartrowski, Bogucki, Góralski, Kluczyński, Rożek, Jankowski, Wiśniewski, Borys, Jagodziński, Matelski.

Roman Strugalski/ foto WLH
 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,jubiler-symix-autogniezno-w-polfinale-pucharu-polski-szczebla-wojewodzkiego.html