Junior starszy Mieszka Gniezno nie pokonany przez cały sezon

2021-06-21

Kolejny dobry występ mają za sobą w rozgrywkach wiosennych juniorzy starsi Mieszka Gniezno.

W sobotę 19 czerwca podopieczni Damiana Nowakowskiego, na swój ostatni mecz sezonu 2020/2021 udali się do Nekli gdzie byli podejmowani przez zespół tamtejszego juniora starszego Płomienia. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem drużyny juniora starszego Mieszka Gniezno w stosunku 4:1 mimo że od 1 minuty przegrywali po bramce zdobytej przez zawodnika gospodarzy 1:0. Młodzi mieszkowcy jednak w sobotnim meczu rozgrywanym w iście piekielnym upale doprowadzili do stanu 1:1 po golu zdobytym w 17 minucie przez Mikołaja Cypryańskiego, któremu asystował przy zdobyciu gola Wiktor Pakuła. Ten sam zawodnik tuż przed zejściem do szatni w 41 minucie zdobył drugą bramkę dla biało-niebieskich również przy asyście Miłosza Wilkosza dając tym samym prowadzenie Mieszku Gniezno 2:1. Po zmianie stron podopieczni Damiana Nowakowskiego, zaaplikowali swojemu rywalowi dwa kolejne gole nie tracąc przy okazji żadnego. I tak w 52 minucie prowadzenie młodych gnieźnian na 3:1 po egzekwowanym rzucie karnym podwyższył Adam Warzcyński. Wynik zaś końcowy spotkania na 4:1 dla juniora starszego Mieszka Gniezna, zdobytą bramką ustalił w 67 minucie Kacper Hoffman, któremu asystował strzelec dwóch wcześniejszych bramek Mikołaj Cypryański. Tym samym zespół juniora starszego Mieszka Gniuezno, okazał się niepokonanym w całym sezonie 2020/2021.