Juniorki MKS MOS Gniezno z kolejny zwycięstwem w lidze!

2015-10-24

W sobotę 24 października piłkarki ręczne MKS MOS Gniezno rozegrały swój czwarty i jak się okazało kolejny zwycięski mecz w Wielkopolskiej Lidze Juniorek.

W czwartym występie w Wielkopolskiej Lidze Juniorek gnieźnianki wyjechały na mecz do Piły, by tam zmierzyć się z miejscową drużyną UKS Ręczniak.
Było to już drugie starcie obu zespołów w tegorocznych rozgrywkach. Gnieźnianki w meczu u siebie rozgromili pilanki 46:7 i jednocześnie stały się faworytkami kolejnych konfrontacji między tymi zespołami. Dziewczęta z Pierwszej Stolicy Polski przez całe spotkanie nie pozostawiały dziewczętom z Ręczniaka Piła żadnych złudzeń. Choć zawodniczki z Gniezna seryjnie trwoniły swoje szanse na zdobycie bramek to i tak cały czas górowały nad swoimi przeciwniczkami. Do przerwy prowadziły 15:4.

Po przerwie na parkiecie nic się nie zmieniało. Kolejno swoje minuty gry dostawały kolejne zawodniczki z Gniezna. Ostatecznie podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka pokonują UKS Ręczniaka Piła 30:10. Gdyby nie nonszalancja zawodniczek z Grodu Lecha to wynik zdecydowanie byłby korzystniejszy.

MKS MOS Gniezno: bramkarki – Kobyłecka Lidia i Konieczna Daria; zawodniczki pola – Szczygielska Martyna (4), Kasprowiak Karolina (3), Hahn Aleksandra, Siwka Agnieszka (5), Bielińska Maja (1), Chojnacka Karolina (6), Stankiewicz Kamila (1), Nowak Natasza, Rachela Martyna, Wachowska Agata (1), Wojtkowiak Marta (4), Dziemidowicz Martyna (5).