Juniorki MKS PR Gniezno wygrały w Poznaniu!

2018-12-12

Późnym środowym popołudniem 12 grudnia swój mecz w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Juniorek rozegrały piłkarki ręczne MKS PR Gniezno, które pokonały wysoko KS AP Poznań.

Początek meczu był bardzo zacięty ponieważ obydwie drużyny dzielnie walczyły o zdobywanie bramek. Po 15 minucie szczypiornistki z Pierwszej Stolicy Polski powoli jednak zwiększały przewagę nad przeciwniczkami prowadząc do przerwy 24:10.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 42:17 na korzyść gnieźnianek.

KS AP Poznań - MKS PR Gniezno 17:42 (10:24)

Najwięcej bramek:
KS AP Poznań: Zofia Sikora-  6
MKS PR Gniezno: Martyna Dolacińska – 10

Skład MKS PR Gniezno: Weronika Wilkosz, Oliwia Morawska, Zuzanna Kałasz (bramkarki)- Maja Bielińska, Martyna Nowicka, Wiktoria Stachowicz, Maria Rybicka, Kinga Wieczorek, Martyna Dolacińska, Monika Walkowska, Marta Kłodowska, Dominika Grzegorek, Martyna Rachela, Martyna Szczygielska, Agata Alwin (zawodniczki z pola). Trenerem MKS PR Gniezno jest Janusz Pudelewicz.