Juniorki młodsze MKS-u PR Gniezno przegrały z Panterami Dopiewo

2019-02-11

W poniedziałek 11 lutego zespół MKS PR Gniezno przegrał na domowym parkiecie z drużyną UKS Pantery Dopiewo 19:22 (10:12). Było to spotkanie w ramach 4. kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorek Młodszych piłki ręcznej.

Mecz od początku był wyrównany. Pierwszą bramkę, po rzucie karnym, zainkasowała Agata Alwin. Później rozpoczęła się wymiana ciosów. W 16. minucie przewagę dwóch trafień wypracowały dopiewianki. Gospodynie próbowały gonić, ale nie potrafiły doprowadzić do wyrównania. Do przerwy MKS PR przegrywał 10:12.

W drugiej połowie gnieźnieńskie szczypiornistki nie zdołały odwrócić losów tego starcia. W trakcie ostatnich dziesięciu minut udawało im się zmniejszać straty do jednej bramki, ale nic więcej. Finalnie po końcowej syrenie triumf świętowały reprezentantki UKS Panter Dopiewo, które pokonały zespół prowadzony przez trenera Romana Solarka 22:19.

MKS PR Gniezno: Kałasz, Rożek, Morawska – Kuszak, Nowicka (2), Król, Kabacińska (4), Brząkała (2), Kowalewska (2), Sypniewska, Wieczorek, Stachowicz (2), Kłodowska (5), Grzegorek (1), Alwin (1).