Juniorzy młodsi KS Gniezno bez porażki

2013-10-14

Czwarte zwycięstwo z rzędu w szóstym meczu nowego sezonu zapisali na swoim koncie w rozgrywkach poznańskiej klasy juniora młodszego piłkarze KS Gniezno. W sobotę 12 października podopieczni Roberta Cieślewicza, podejmowali na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie, zespół Błękitnych Owińsk. Biało-czerwoni okazali niezbyt gościnni pokonując swojego rywala w stosunku 3:0.

O zwycięstwie zespołu KS Gniezno, zadecydowała pierwsza połowa, po której gnieźnianie prowadzili z swoim rywalem z Owińsk w stosunku 2:0. Pierwsza bramka, po której biało-czerwonych wyszli na prowadzenie 1:0 została zdobyta w 10 minucie. Golipera gości z 10 metra przelobował Mateusz Francuszkiewicz. W 34 minucie prowadzenie na 2:0 KS Gniezno podwyższył Patryk Jarzyński, pokonując bramkarza z Owińsk z piątego metra po wcześniejszym dograniu piłki w pole karne gości przez Jakuba Kolasińskiego.
Po zmianie stron w sobotnim meczu została zdobyta jeszcze jedna brama, której autorami byli piłkarze KS Gniezno. Gol na wagę kolejnych trzech punktów a co za tym idzie ustalający wynik końcowy meczu 3:0 dla KS Gniezno został zdobyty w 74 minucie. Bramkę na swoim koncie zapisał tym razem na swoim koncie Mateusz Pawłowski. Było to już czwarte zwycięstwo KS Gniezno w nowym sezonie.

Kolejny mecz zespół juniora młodszego KS Gniezno, również u siebie w sobotę 19 października podejmując o godzinie 12.00 zespół Lecha IV Poznań.

Skład KS Gniezno: Piotr Wdowczyk, Patryk Jarzyński, Mikołaj Stoiński, Kacper Woźny, Mateusz Francuszkiewicz, Paweł Siwka, Damian Sroczyński, Mikołaj Lewandowski, Adam Banicki, Mateusz Sypniewski, Mateusz Pawłowski, Dawid Polatyński, Przemysław Kilichowski, Jakub Kolasiński, Adam Karmoliński, Daniel Klesse