Juniorzy młodsi KS Gniezno pokonują na wyjeździe Orlik Miłosław

2013-11-10

Drużyna juniorów młodszych KS Gniezno, rundę jesienną nowego sezonu 2013/2014 zakończyła mocnym akcentem. Podopieczni Roberta Cieślewicza na ostatni mecz tej jesienni, udali się w sobotę 9 listopada do Miłosławca, gdzie byli podejmowani przez zespół miejscowego Orlika. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-czerwonych w stosunku 3:1.

Pierwsze czterdzieści pięć minut spotkania pomiędzy obiema drużynami zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Jako pierwsi na prowadzenie 1:0 wyszli piłkarze KS Gniezno, którzy w 22 minucie zdobyli bramkę za sprawą Daniela Klesse. Minutę później w meczu był remis 1:1. Gola kontaktowego wyrównującego stan meczu i jedynego w całym spotkaniu dla zespołu z Miłosławca zdobył Kamil Jackowiak. O szóstym zwycięstwie KS Gniezno w nowym sezonie zadecydowała druga połowa, w której podopieczni Roberta Cieślewicza, zaaplikowali swoim rywalom dwie bramki, które dały im zwycięstwo w całym meczu 3:1. W 51 minucie bramkarza z Miłosławca pokonał Kacper Woźny a w 73 minucie bramkę na wagę zwycięstwa i trzech punktów dla biało-czerwonych zdobył Jakub Szelkowski. Teraz zespół juniorów młodszych KS Gniezno, czeka przerwa w rozgrywkach a przygotowania do rundy wiosennej podopieczni Roberta Cieślewicza rozpoczną z nowym rokiem 2014.

Skład KS Gniezno: Piotr Wdowczyk, Patryk Jarzyński, Kacper Woźny, Mateusz Francuszkiewicz, Paweł Siwka, Damian Sroczyński, Mikołaj Lewandowski,  Mateusz Sypniewski, Mateusz Pawłowski, Dawid Polatyński, Przemysław Kilichowski, Jakub Kolasiński, Adam Karoliński, Mikołaj Stoiński, Daniel Klesze, Jakub Szelkowski, Adrian Jandy