Juniorzy młodsi KS Gniezno przegrali w Śremie z miejscową Wartą

2015-04-25

Nie zalicza do udanego wyjazdu do Śremu na swoje drugie spotkanie mistrzowskie tej wiosny trwającego sezonu 2014/2015 w ramach rozgrywek poznańskiej ligi B1 grupy 1 juniorzy młodsi KS Gniezno.

W sobotę 25 kwietnia podopieczni Bartosza Kapsy, udali się do Śremu by powalczyć tam z miejscową drużyną Warty, o korzystny wynik. Po ubiegło tygodniowej wygranej na własnym trenie przez zespół KS Gniezno z Arką Kiekrz w stosunku 2:1. Wszyscy spodziewali się że młodzi gnieźnianie z Śremu wywiozą dla siebie korzystny wynik tak się jednak nie stało gdyż przegrali oni tą potyczkę piłkarską w stosunku 0:2. Gospodarze z gnieźnianami po pierwszej połowie prowadzili 1:0 a drugiego gola zdobyli w drugiej części meczu pieczętując tym samym swoje zwycięstwo. Jeśli chodzi o gnieźnian to na początku drugiej połowy przy jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy mogli oni doprowadzić do remisu. Do takiego jednak scenariusza nie doszło gdyż podyktowany rzut karny na bramkę w zespole KS Gniezno nie zamienił Paweł Siwka.

Poznańska liga B1 junior młodszy grupa 1

Warta Śrem – KS Gniezno 2:0 (1:0)

Skład juniora młodszego KS Gniezno: Adrian Fiebig, Patryk Jarzyński, Piotr Kaźmierczak, Bartosz Kazmucha, Przemysław Kilichowski, Dawid Połatyński, Krzysztof Radkiewicz, Paweł Siwka, Jakub Smelkowski, Dominik Stempniak, Miłosz Warda, Daniel Załęski. Trener – Bartosz Kapsa .

Następny mecz juniorzy młodsi KS Gniezno, rozegrają 8 maja na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnia trawiastą przy ulicy Strumykowej o godzinie 19.00, w którym będą podejmować Spartę Alanya Szamotuły.