Juniorzy młodsi KS Gniezno wygrywają z Orlikiem Miłosław - Fotorelacja

2013-10-08

Piąte już spotkanie w poznańskiej klasie juniora młodszego w nowym sezonie rozegrała drużyna KS Gniezno. Podopieczni Roberta Cieślewicza, w sobotę 5 października podejmowali na boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie, zespół Orlika Miłosław. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem młodych piłkarzy KS Gniezno, którzy pokonali swojego rywala w stosunku 7:1

Zwycięstwo i komplet punktów zespół juniora młodszego KS Gniezno, zapewnił sobie po pierwszej połowie, po której prowadził zdecydowanie z Orlikiem Miłosław w stosunku 5:1. Pierwszą bramkę po której wyszli na prowadzenie 1:0 biało-czerwoni zdobyli już w 3 minucie. Autorem jej okazał się Jakub Kolsiński. Minutę później KS Gniezno prowadził już 2:0 po golu strzelonym przez Mateusza Francuszkiewicza. Trzeci gol dla KS Gniezno padł w 10 minucie gry za sprawą celnego trafienia do bramki przeciwnika przez Jakuba Kolasińskiego. Goście w 18 minucie zdobyli bramkę kontaktową zmniejszającą jednocześnie prowadzenie biało-czerwonych do 3:1. Autorem gola okazał się w zespole Orlika Miłosława – Szymon Szczepaniak. W 30 minucie KS Gniezno, podwyższył swoje prowadzenie do 4:1 za sprawą zdobytej bramki przez Mateusza Francuszkiewicza. Ostatnia bramka w pierwszej części spotkania dla podopiecznych Roberta Cieślewicza została zdobyta w 38 minucie gry. Autorem jej w szeregach biało-czerwonych okazał się Jakub Kolasiński a gol zdobyty przez tego zawodnika był trzecią jego bramką w sobotnim spotkaniu. Tą bramką Kolasiński, ustalił wynik do przerwy 5:1 dla KS Gniezno. Po zmianie stron gnieźnianie zdobyli jeszcze dwie bramki nie tracąc żadnej. W 65 minucie meczu Kacper Woźniak zdobył szóstego gola dla KS Gniezno a Patryk Jarzyński w 80 minucie gry strzelając swoim przeciwnikom kolejną bramkę ustalił końcowy wynik meczu 7:1 dla gnieźnian.

Kolejne swoje KS Gniezno rozegra w sobotę o 12.00 na własnym trenie podejmując zespół Błękitnych Owińsk.

Skład KS Gniezno: Piotr Wdowczyk, Mikołaj Lewandowski, Mateusz Sypniewski, Przemysław Kilichowski, Adam Karmoliński, Mikołaj Stoiński, Mateusz Francuszkiewicz, Adam Banicki, Kacper Woźny, Dawid Polatyński, Paweł Siwka, Patryk Jarzyński, Jakub Kolasiński, Szymon Kabziński, Dominik Sroczyński, Daniel Klesse