Juniorzy młodsi Mieszka-Carbon wygrywają z Poznaniakiem AUREA Poznań

2014-04-28

W niedzielę 27 kwietnia w drugim meczu tej wiosny drużyna juniorów młodszych Mieszka-Carbon Gniezno, podejmowała na własnym boisku przy ulicy Strumykowej podejmowała zespół Poznaniaka AUREA Poznań. Spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem młodych gnieźnian.

Podopieczni Dariusza Kurtyło, prowadzenie jedną bramką objęli już w 2 minucie. Bramkarza gości Macieja Bartysia z najbliższej odległości pokonał celnym strzałem w zespole Mieszka-Carbon – Kacper Kiełpiński. W dalszych minutach meczu, który odbywał się pod dyktando mieszkowców więcej bramek już nie zdobyto, chociaż gnieźnianie mogli zdobyć jeszcze ich kilka. Do tego scenariusza jednak nie doszło gdyż gości z Poznania aż w pięciu przypadkach od utraty kolejnych bramek uratował słupek oraz poprzeczka. Ostatecznie spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem juniorów młodszych Mieszka-Carbon Gniezno w stosunku 1:0.

Skład juniorów młodszych Mieszka-Carbon: Adrian Jankowski, Jakub Miętkiewicz, Michał Kaczmarek, Szymon Stachowiak, Sebastian Warzszński, Mikołaj Danielewicz, Dawid Urbaniak, Patryk Wielgorecki, Kacper Kiełpiński, Szymon Zieliński, Jakub Ciesielski – rezerwowi Eryk Śliwiński, Radek Frąckowiak, Eryk Franczak, Kamil Walczak.

Kolejne spotkanie juniorzy młodsi Mieszka-Carbon Gniezno, rozegrają 11 maja kiedy to na własnym terenie podejmować będą w ramach derbów miasta Gniezna zespół KS Gniezno.