Juniorzy młodsi Mieszko Gniezno przegrywają w Poznaniu z czwartą drużyną Lecha

2015-04-01

Podobnie jak pozostałe zespoły Mieszko Gniezno, rundę wiosenną sezonu 2014/2015 w miniony weekend 28-29 marca zainaugurowali w poznańskiej lidze okręgowej B 1 juniora młodszego grupie mistrzowskiej podopieczni Dariusza Kuryło

. Gnieźnianie w sobotę 28 maraca udali się  na pierwszy swój mecz rundy wiosennej do Poznania, gdzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się przy Armii Poznań podejmowani byli przez swoich rówieśników z czwartej drużyny Lecha.
Podopieczni Dariusza Kuryło, inauguracji rundy wiosennej w grupie mistrzowskiej nie zaliczą do udanej, gdyż biało-niebiescy niestety ulegli czwartej drużynie Lecha Poznań w stosunku 2:0. Gospodarze na prowadzenie 1:0 wyszli w 35 minucie gry a końcowy wynik meczu ustalili aplikując drugiego gola gnieźnianom w 45 minucie. Mimo kilku sytuacji do zdobycia bramki honorowej przez zespół juniora młodszego Mieszko Gniezno, w drugiej części meczu wynik nie uległ jednakże zmianie i mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Lecha IV Poznań w stosunku 2:0.

Skład juniorów młodszych Mieszko Gniezno: Adrian Lisek, Jacek Nowak, Adrian Jandy, Maksymilian Sikorski, Michał Nowakowski, Jakub Olejniczak, Szymon Przybylski, Patryk Wielgorecki, Igor Chojnacki, Jarosław Łukomski – rezerwowi Adam Kowalski, Wiktor Stachowiak, Mikołaj Synoradzki, Alan Zygadło, Dariusz Czerniak, Mateusz Nowak, Jędrzej Adamski. Trener – Dariusz Kuryło.

Następne spotkania juniorzy młodsi Mieszko Gniezno, rozegrają w czwartek 2 kwietnia oraz 11 kwietnia. W pierwszym meczu podopieczni Dariusza Kuryły podejmowani będą w Poznaniu o godzinie 14.00 przez zespół Poznaniaka II AUREA a w drugim przypadku również na wyjeździe zmierzą się w Kórniku o godzinie 11.00 z miejscowym zespołem Kotwicy.