Juniorzy starsi Mieszka Gniezno przegrywają w Krobi

2017-08-27

Niestety nie udał się juniorom starszym Mieszka Gniezno do Krobi. Mieszkowcy bowiem ulegli w niedzielę 27 sierpnia w ramach rozgrywek pierwszej ligi wojewódzkiej A1 juniora w kolejnym meczu tamtejszej Krobiance w stosunku 1:3.

Młodzi mieszkowcy prowadzeni w niedzielnym meczu pod wodzą już swojego trenera Przemysława Urbaniaka, którego w poprzednich trzech spotkaniach z powodu zwolnienia lekarskiego zastępował go Wojciech Gąsiorowski pierwszej połowy nie zaliczą do udanych. Stracone trzy gole w 30, 41 i 44 minucie praktycznie zapewniły gospodarzom zdecydowane prowadzenie w meczu oraz pewne trzy punkty. Wprawdzie w drugiej części spotkania młodzi mieszkowcy starali się gonić wynik. Przyniosło to efekt w końcówce spotkania w postaci zdobytej bramki kontaktowej w 81 minucie, po której to zmniejszyli prowadzenie miejscowych do 3:1. Gola honorowego na swoim koncie zapisał w ekipie biało-niebieskich Filip Sowiński, pokonując bramkarza gospodarzy strzałem z 7 metra po indywidualnej akcji i zagraniu piłki w pole karne Krobi przez Oskara Wegnerskiego. Po czterech kolejkach drużyna juniora Mieszka Gniezno ma na swoim koncie 6 punktów.

Skład juniora starszego Mieszka Gniezno: Jakub Połatyński, Maksymilian Sikorski (80’ Filip Sowiński), Piotr Kaźmierczak, Adrian Franczak, Miłosz Walkowiak (46’ Mateusz Rożek), Adrian Krupka, Adam Kowalski, Adrian Kiełpiński, Oskar Wegnerski, Jakub Hoffmann, Bartosz Goździński(46’ Jędrzej Adamski)

Kolejne spotkanie mistrzowskie zespół juniora starszego Mieszka Gniezno, rozegra już w najbliższą niedzielę 3 września podejmując u siebie o godzinie 16.00 zespół Jaroty Jarocin.