Juniorzy starsi Mieszka Gniezno wygrywają w Pobiedziskach z Huraganem aż 8-0!

2013-10-13

Wysokim zwycięstwem zakończył się kolejny mecz mistrzowski juniorów starszych Mieszka Gniezno. Gnieźnianie rozgromili w Pobiedziskach juniorów Huraganu aż 8-0. Trzy bramki i trzy asysty zaliczył w tym meczu napastnik Mieszka Jakub Deniz. A już za tydzień biało-niebiescy zagrają kto wie czy nie najważniejszy mecz tej rundy z juniorami Lechii Kostrzyn.

Mecz w Pobiedziskach bardzo dobrze otworzył się dla naszego zespołu. Już po 17-stu minutach zespół Mieszka prowadził 3-0 po bramkach Jakuba Deniza, Damiana Pankowskiego i Kamila Pawłowskiego. Asysty przy tych bramkach zaliczyli kolejno Damian Pankowski, Damian Garstka i Miłosz Świstowski. Tak dobry początek rozbudził nadzieje na kolejne bramki juniorów Mieszka jednak tych już więcej w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy. Chociaż szanse były a najlepsze zmarnowali Garstka i Deniz.

W drugiej połowie  gospodarze dopóki starczyło im sił dzielnie stawiali opór juniorom Mieszka. W tym okresie biało-niebiescy dołożyli do swojego dorobku kolejne dwie bramki zdobyte przez Garstkę w 57 minucie i Deniza w 64 minucie. Asystami przy tych trafieniach popisali się Deniz i Daniel Bartkowiak. Ostatnie 20 minut to przygniatająca przewaga gnieźnian jednak przez długi czas goście nie potrafili skierować piłki do bramki nawet w sytuacjach wręcz 200-stu procentowych. Dopiero w ostatnich czterech minutach aż trzykrotnie juniorzy Mieszka pokonują bramkarza Huraganu i pogrom gospodarzy stał się faktem. Ostatnie bramki dla gnieźnian zdobyli Adrian Łucki, Garstka i Deniz a asysty zaliczyli Deniz, Adrian Łucki i Bartkowiak.

Huragan Pobiedziska - Mieszko Gniezno 0-8 ( 0-3 )

bramki: Jakub Deniz 3, Damian Garstka 2, Damian Pankowski 1, Kamil Pawłowski 1, Adrian Łucki 1

Mieszko Gniezno: Mikołaj Miczyński - Dawid Łucki (70 Patryk Miemietz), Hubert Zacholski, Jakub Miemietz (75 Jakub Mruk), Miłosz Świstowski - Dominik Jabkiewicz (65 Jakub Januchowski), Kamil Pawłowski, Patryk Waluszyński (60 Daniel Bartkowiak), Damian Pankowski (78 Adrian Łucki) - Damian Garstka, Jakub Deniz