Kadeci MKK Gniezno rozbili Obrę Kościan

2015-01-15

W pierwszym występie przed własną publicznością 13 stycznia, kadeci MKK Gniezno wysoko pokonali Obrę Kościan 92 : 44.

Mecz praktycznie bez historii. Po jednostronnym pojedynku kadeci MKK Gniezno rozbili Obrę Kościan. Podopieczni Łukasza Staszkiewicza narzucili gościom od pierwszej akcji swój styl gry i kontrolowali wynik przez cały przebieg spotkania. Na szczególne uznanie nasz zespół zasłużył przede wszystkim za obronę w III kwarcie spotkania, w której to pozwolili zdobyć przeciwnikom tylko 4 punkty. Całą drugą połowę meczu gnieźnianie solidnie przepracowali w defensywie, co bardzo dobrze rokuje przed najważniejszymi meczami w tym sezonie z zespołami z Poznania i Leszna.

MKK Gniezno : Obra Kościan 92 : 44 (27:20, 25:11, 25:4, 16:9)

Punkty dla MKK: Sztyma 27 (1x3pkt), Wietrzyński 23 (3x3 pkt), Tkaczyk 12, Piechowiak 9 (1x3 pkt), Laube 8, Leśniczak 8, Lorek 5, Milak 0, Trafny 0, Zachwieja 0, Kubicki 0.

Na kolejny mecz już w najbliższą sobotę 17 stycznia kadeci udadzą się do Wrześni, gdzie o godz. 9:30 zmierzą się z miejscowym MKS-em.