Kadeci MKK pokonali Iskrę Osieczna

2019-03-18

W sobotę, 16 marca w hali Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Świętokrzyskiej koszykarze MKK Gniezno (rocznik 2003/2004) podejmowali drużynie z Osiecznej.

Od początku meczu walka była zacięta i widać było że drużyna Iskry nie da sobie tak łatwo odebrać sobie zwycięstwa. Gnieźnianie w mecz weszli średnio jednak  po pierwszej połowie było 46:43 dla MKK.

Druga połowa rozpoczęła się od fantastycznej gry zawodników z Gniezna. Po pięciu minutach zawodnicy z Grodu Lecha prowadzili już 22 punktami i taka przewaga utrzymała się do końca meczu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 98:74 dla MKK (21:24, 25:19, 28:11, 24:20).

Punkty dla MKK zdobywali: Szkudlarek 22, Błachowiak 21, Kozłowski 15, Borkowicz 15, Przykucki 7, Czajka 6, Walkowski 4, Rakowski 4, Światłowski 2,  Hoffmann 2.