Kapitalna inauguracja sezonu 2016 w wykonaniu Mieszka Gniezno rocznik 2005

2016-03-31

W dniu, 24 marca na orliku przy ulicy Wrzesińskiej, drużyna Mieszko Gniezno rocznik 2005 rozpoczęła rozgrywki ligowe sezonu 2016 meczem z drużyną KS Canarinhos Skórzewo.

Mecz rozpoczął się dla gnieźnian bardzo udanie, bowiem po 10 minutach gry  prowadzili już  2:0. Dalsza ambitna, i konsekwentna gra  młodych  piłkarzy z Gniezna doprowadziła do tego, że praktycznie zdominowali pierwszą połowę meczu kończąc ją rezultatem 8:1.W drugiej połowie meczu, mieszkowcy nadal atakowali i realizowali taktykę nakreśloną przez  trenera Tomasza Zakrzewskiego, co zakończyło się zdobyciem jeszcze trzech bramek i zakończeniem meczu wynikiem 11:1 !! dla Mieszka.