Kijkowe Trzemeszno wzięło udział w III Biegu i Marszu Niepodległości

2018-04-26

W niedzielę 22 kwietnia 123 zawodników, zarówno amatorów marszu z kijkami, jak i biegaczy, stanęło na starcie III Biegu i Marszu Niepodległości.

W tym roku impreza ta odbyła się pod hasłem – „Śladami Powstańczych Walk”. Start i metę usytuowano na polanie w Nowinach Brdowskich. Na liczącą 5,5 kilometra trasę wyruszyli mieszkańcy wielu miejscowości, w tym także reprezentanci Trzemeszna. Kolejną miłą niespodziankę sprawiły zawodniczki „Kijkowego Trzemeszna”. Najlepszą kobietą w kategorii nordic walking okazała się Kamila Kolberg. Na drugim stopniu podium stanęła Agnieszka Kędzierska. Wysokie czwarte miejsce wywalczyła Maria Nowicka. W biegu gród Kilińskiego reprezentowany był przez Arkadiusza Kędzierskiego.
Piękna, słoneczna pogoda dopisała uczestnikom tego sportowego przedsięwzięcia, którego głównym organizatorem było Stowarzyszenie MKS „Brdów”.