Kolejna wygrana MKS II Oknoplast Gniezno!!

2023-11-06

Czwarty mecz w rozgrywkach I ligi kobiet piłki ręcznej i czwarte zwycięstwo zespołu MKS Oknoplast Gniezno.

W poniedziałek 6 listopada dziewczęta MKS II Oknoplast Gniezno, kolejny komplet punktów na swoim koncie w rozgrywkach I ligi sezonu 2023/2024 zapisały na własnym terenie pokonując SMS ZPRP II Płock w stosunku 30:23. Młode gnieźnianki prowadzone przez duet trenerski Robert Popek i Roman Solarek, czwarte zwycięstwo zapewniły sobie dopiero w drugiej połowie poniedziałkowego spotkania gdyż po dość zaciętej pierwszej połowie remisowały z swoimi rywalkami 12:12. Przewaga piłkarek ręcznych z grodu Lecha nad zespołem z Płocka uwidoczniła się dopiero w drugiej części spotkania kiedy to w 52 minucie prowadziły one czteroma punktami 24:20. Do końca drugiej połowy zespół MKS II Oknoplast Gniezno, utrzymał swoją przewagę nad zespołem SMS ZPRP II Płock wygrywając je ostatecznie siedmioma oczkami 30:23. Tym zwycięstwem zespół MKS II Oknoplast Gniezno, umocnił się na pozycji lidera I ligi piłki ręcznej kobiet i po czterech wygranych ma w swoim dorobku zdobyte 12 punktów.

Kolejne spotkanie MKS II Oknoplast Gniezno, rozegra w dniu 11 listopada na wyjeździe mając za przeciwnika ekipę KS Pyrki Poznań.,

Zespół MKS II Oknoplast Gniezno zagrał w składzie: Cieślak - Ruda - Wilczura - Nowak (1) - Wabińska (11) -  Bartkowiak (4) - Skoczeń - Piotrowska (1) - Szymańska (3) - Musiał (1) - Tanaś (3) - Brząkała - Redzik -  Łachowska (4) - Lubińska (2).