Kolejna wygrana trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno - Fotorelacja

2013-10-01

Kolejne, już trzecie zwycięstwo odnotowali młodzi zawodnicy Mieszko-Carbon Gniezno.

Tym razem gnieźnianie rozegrali w sobotę 28 września na własnym boisku przy ulicy Strumykowej mecz z Liderem Swarzędz, który był na pierwszym miejscu w tabeli, mając o jeden mecz i punkt więcej od biało-niebieskich. Gospodarze okazali się mało gościnni i pewnie pokonali swoich rywali w stosunku 5:1.

Mecz dla zawodników Mieszka-Carbon zaczął się znakomicie bowiem już w pierwszej minucie piłkę do siatki skierował Jakub Hoffman. Wynik ten utrzymywał się przez dłuższy czas gry, a gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Kamil Łuszczyński, który okazał się pewnym egzekutorem karnego podyktowanym na Jakubie Hoffmanie. Piłkarzom Mieszka-Carbon Gniezno udało się strzelić jeszcze jedną bramkę, a jej autorem był Wiktor Adamski. Wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu Mieszka-Carbon Gniezno z Liderem Swarzędz. Druga połowa meczu wyglądała podobnie jak pierwsza. Mieszkowcy prowadzili grę, a goście czekali na kontrę. W drugiej części spotkania wpadły jeszcze trzy bramki, a strzelali je ponownie Jakub Hoffman i Wiktor Adamski, którzy obaj strzelili w tym meczu po dwie bramki. Na koniec meczu bramkę na wytarcie łez strzelili goście ustalając ostateczny wynik spotkania. Miszko-Carbon Gniezno z Liderem Swarzędz w stosunku 5:1.

Skład drużyny Mieszka-Carbon: Pałasz - Zimmer, Franczak, Dudek, Mikitow - Brylewski, Andrzejewski, Krupka, Fiborek - Łukomski, Hoffman - Sporakowski, Zabłocki, Adamski, Kwacz, Rembarz, Kiełpiński, Łuszczyński, Podborny