Kolejna wygrana w sparingu Czarnych Czerniejewo!

2018-07-31

Trzeci mecz kontrolny i trzecia wygrana zespołu Czarnych Czerniejewo , podczas letnich przygotowań zespołu do nowego sezonu w poznańskiej klasie okręgowej.

W meczu rozegranym w Psarach Polskich w poniedziałek 30 lipca po wcześniejszych wygranych zespołu z Czerniejewa z ekipami Warty Pyzdry w stosunku 4:0 i Orlikiem Miłosław w stosunku 8:2 tym razem czerwono-czarni z kwitkiem do domu odprawili drugą drużynę Victoria Września pokonując ją w stosunku 4:1. Podopieczni grającego trenera Macieja Lisieckiego prowadzenie 1:0 w poniedziałkowym meczu objęli w 25 minucie. Bramkę na swoim koncie zapisał Patryk Buczkowski, który przy asyście Mateusza Goździaszka umieścił piłkę w bramce wrześnian po długim narożniku strzałem z 11 metra. A że więcej bramek nie padło w pierwszej połowie meczu więc zespół z Czerniejewa na przerwę schodził prowadząc 1:0. Pozostałe cztery gole w poniedziałkowym meczu kontrolnym zostały zdobyte już w drugiej jego połowie. Z tym że trzy gole zapisali na swoim koncie piłkarze z Czerniejewo a tylko jeden piłkarze z Wrześni. I tak w 55 minucie wrześnianie doprowadzili po zdobytej bramce do remisu 1:1. Cztery minuty później czyli w 59 minucie ponownie jednak na prowadzenie 2:1 wyszli czerwono-czarni, po golu zdobytym w zamieszaniu w polu karnym wrześnian przez Piotra Cyrulewskiego.  Na kolejnego gola zgromadzona publiczność w Psarach Polskich musiała czekać do 70 minuty, kiedy to prowadzenie zespołu z Czerniejewa na 3:1 podwyższył po minięciu golkipera wrześnian pakując piłkę do pustej bramki Patryk Buczkowski. Wynik natomiast poniedziałkowego meczu kontrolnego pomiędzy Czarnymi Czerniejewo a drugim zespołem Victorii Września, został ustalony w 80 minucie. Gola dla czerwono-czarnych na 4:1 zdobył Jakub Cierpiszewski lokując piłkę w bramce września z 11 metra tuż pod jej poprzeczką.

Kolejny sparing zespół z Czerniejewa rozegra już w najbliższy piątek 3 lipca o godzinie 18.00 na boisko w Czerniejewie. Rywalem będzie drużyna LKS Zjednoczeni Rychwał. A w środę 1 lipca można spodziewać się informacji o kolejnym zawodniku, który wzmocni szeregi Czarnych Czerniejewo.

Skład Czarnych Czerniejewo: Piotr Rzepczyński, Testowany 1, Fulip Budasz, Rafał Pietrowski, Jakub Cierpiszewski, Mateusz Kuliński, Karol Jańczak, Jakub Raczak, Piotr Cyrulewski, Krzysztof Przybylski, Mateusz Goździaszek, Testowany 2,  Patryk Buczkowski, Maciej Lisiecki.