Kolejne medale zawodników Klubu Karate INOCHI Gniezno

2015-05-17

Dnia 17 maja w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Suchym Lesie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan.

Klub Karate Inochi Gniezno reprezentowali: Bernadetta Kuleczka, Filip Owczarzak i Mikołaj Owczarzak. Po uroczystym otwarciu zawodów odbył się pokaz sztuk walki, a następnie zostały rozegrane poszczególne konkurencje, w których startowali również nasi zawodnicy. W kata dziewcząt 12 – 13 lat startowała Bernadetta, która zdobyła złoty medal. W kategorii kata chłopców 12 – 13 lat Filip i Mikołaj wywalczyli tym razem brązowe medale. Wszyscy  startujący w tych zawodach otrzymali drobne upominki od organizatorów.